کارگران پرتو دانه خزر بهشهر خواستار پرداخت مطالباتشان شدند

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، کارگران کارخانه پرتو دانه خزر در بهشهر که از ماههای گذشته تاکنون شاهد عدم پرداخت حقوق و معوقات توسط مدیریت این کارخانه هستند امروز با حضور مقابل فرمانداری بهشهر به عدم پرداخت حقوق و معوقه هیشان معترض شدند.

این کارگران پرداخت حق و حقوق خود را به دلیل مشکلات اقتصادی و عائله مندی حق مسلم خود دانستند و اعلام کردند که باید با فوریت به این موضوع رسیدگی شود.

همچنین کارگران پرتودانه خزر خواستار حضور فرماندار در میان تجمع کنندگان و پاسخگویی به اعتراض آنها و همچنین حضور نماینده کارگران و دیدار با فرماندار بودند.

به مشکلات کارگران پرتو دانه خزر رسیدگی می شود

فرماندار بهشهر هم با بیان اینکه به مشکلات کارگران پرتو دانه خزر رسیدگی می شود؛ نسبت به چگونگی اعتراض این افراد گفت: براساس اعلام نماینده این کارگران این افراد مدتی است که نسبت به عدم پرداخت و معوقات معترض هستند.

سید خالق سجادی در گفت و گو با خبرنگار مهر افزود: در گفتگویی که با تعدادی از نمایندگان این کارخانه انجام شده است که مشکل حقوق و معوقه داشتند که با مدیران مربوطه صحبت و رایزنی شد.

وی با اشاره به مشکلات سال های گذشته این واحد تولیدی اظهار کرد: این مشکل در دو سال گذشته با رایزنی های انجام شده حل و فصل شد و اکنون هم قابل حل است.

فرماندار بهشهر گفت: مشکل خاص و حادی وجود ندارد و مشکل شان عدم پرداخت ۵ ماه حقوق و معوقه است که قابل حل و فصل است و به زودی برطرف می شود.

شرکت پرتو دانه خزر از دهه ۸۰ با فعالیت در بخش تولید روغن در بهشهر فعالیت خود را اغاز کرد و تولیدات مختلفی را در بخش های مختلف روغن مایع، سویا و آفتابگردان داشته است و در سال های اخیر به دلیل رکود بازار بخشی از مشکلات اقتصادی دامن گیر این واحد تولیدی شده است.

[ad_2]

لینک منبع

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles