خروش مردم سبب خنثی شدن توطئه های هنجارشکنان شده است

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نمازجمعه ساری با محکوم کردن اقدامات آشوبگران و فتنه گران و ناآرامی‌های اخیر در کشور گفت: آشوبگران به مقدسات توهین کردند و به اموال و تاسیسات عمومی خسارت زدند و رسانه‌های بیگانه و دشمنان نیز موج سواری کردند.

وی با تاکید بر اینکه باید ریشه اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر شناسایی شود گفت: اعتراض مدنی برخی افراد مال باخته و گرانی و بیکاری سبب جان گرفتن سلطنت طلبان و منافقان شده بود.

آیت الله طبرسی ادامه داد: هنجارشکنان و فتنه گران قرآن‌ها و اماکن متبرکه را به آتش کشیدند و به مقدسات حمله کردند اما با جداشدن صف مردم، به صورت خودجوش خنثی شدند.

امام جمعه ساری، در بخشی از سخنانش به آثار شوم ناشی از کشف حجاب اشاره و اضافه کرد: این بدعت شوم به مقدمات ما لطمه زیادی وارد کرده و هنوز آثار شوم آنان باقی مانده است.

آیت الله طبرسی، همچنین با بیان رسالت انبیاء و اولیای الهی اظهار داشت: باید از فرصت عمر گرانمایه بهره بریم زیرا دستیابی به آخرت توشه برداشتن از دنیا است.

امام جمعه ساری، با اظهار اینکه برخی افراد آخر بین هستند یادآور شد: در عین حال گروهی به زندگی دنیا توجه می‌کنند اما باید بدانیم که دنیا خالق دارد و پایان کار، آخرت است.

[ad_2]

لینک منبع

If you like this articles, share it with your friend! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

More related articles